Informace

Zdravím a vítám vás na našem blogu, který se zaměřuje na knihy Geny Showalter, jež se týkají převážně fantasy světa plného démonů, bohů, andělů, travoměničů, víl a všech dalších mytologických stvoření.

Ráda bych vás také pozvala na naši FB stránku, na které se zveřejňují převážně připravované novinky od Geny, popřípadě obaly nových knížek, které se chystají, či další informace. Občas tam můžete nalézt i úryvky z připravovaných kapitol. Odkaz na ni naleznete na levé straně blogu.

Ráda bych vás upozornila na to, že veškeré knihy na této stránce jsou pouze FAN překlady, tím pádem vás prosíme, abyste je nikde nešířili, nekopírovali, ani neprohlašovali za své (popřípadě to dělali alespoň s odkazem na tyto stránky). Děkujeme za pochopení

S pozdravem Kerris, Pája

ZA PŘEKLADY NENÍ ŽÁDNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ! NENÍ TO PRÁCE!


Blogový email: darkestpassion1975@gmail.com

Jak si zažádat o přeloženou knihu?

1. Do předmětu napíšete: "Žádost - CZ", "Žádost - AJ" (Záleží, jestli si žádáte o překlad či originál)
2. POZDRAVÍTE! Napíšete, jaké knihy chcete - hlídejte prosím, aby již přeložené byly (poznáte to tak, že je u knihy v soupisu napsáno přeloženo). Můžete si žádat o jednotlivé knihy i celé série. PODĚKUJETE!
3. Odešlete

Reálná ukázka:
Ahoj,
můžete mi prosím poslat sérii Lordi z Podsvětí?
Díky!

Zároveň bych vás ráda upozornila na to, že si budeme tvořit seznam lidí, kteří blog sledují pravidelně a těm poté automaticky odešleme již přeloženou knihu, aniž by o ni museli žádat. Pokud tedy chcete být v tomto seznamu, tak napište dolů do komentářů svůj email.

Kdybyby měl někdo jakékoliv otázky ohledně blogu samotného, chtěl začít překládat, zveřejňovat povídky, tak mě prosím kontaktujte ne na blogový email, ale na můj - Kerris - ten naleznete tady dole.

Kontakty:

Kerris: k-jarova@seznam.cz

Pája: pavla.macakova1@seznam.cz


Za výpomoc s designem děkuji tímto Chalardenovi :P

2 komentáře: