neděle 7. října 2018

V jeho polibku - Kapitola 10

„Summer, co se děje?“ Colinův hlas byl naplněn obavami.
Otevřela oči a setkala se s jeho pohledem. „Nikdy se tě nepřestanu dotýkat, Coline. Slibuji, ale musíš mě nechat s tebou být podle mých pravidel.“
Jeho výraz byl jen víc zmatenější, a společně se zmatky v něm Summer uviděla bolest a odmítnutí. „Vím, že to, že jsem upír, je pro tebe těžké. Rozumím tomu, že se možná nebudeš chtít vázat k někomu, jako jsem já.“

„Ne, ne, takhle jsem to nemyslela,“ vysvětlovala rychle. „Je to kvůli mé magii. Musím si udržet kontrolu nad svými emocemi, protože pokud jsou moc vyhrocené a já ztratím kontrolu, tak kouzlo bude zlomeno a moje obrácená magie společně se vším skončí.“
„Sluníčko, tohle není tak jednoduché jako kouzlo nebo magie. To, co se děje mezi námi, je skutečné.“
„To doufám,“ řekla. A pak ho znovu pohladila po jeho paži a sledovala, jak světlo z její dlaně zahřívá jeho chladnou pokožku. „Ale tohle je magie, a já nechci, aby to skončilo.“
„Tak dlouho, dokud tě mám, budu mít sluneční světlo – s magií nebo bez ní.“
„Máš mě, Coline,“ řekla, ale stále kontrolovala své dýchání a držela na uzdě své emoce, když ho svlékala a při tom z něj nesundala ruce. Nejdříve mu svlékla tričko a sjížděla svou dlaní po jeho pažích, dokud nepropletla své prsty s jeho, a při tom mu hleděla do očí, když její dotyk přiváděl k životu jeho pokožku.
„Summer,“ zamumlal její jméno. „Nikdy jsem si nepředstavoval, že bych se znovu mohl takhle cítit.“
„Jak se cítíš, Coline?“ Summer se bez dechu zeptala, když se její ústa pohybovala po jeho nahé hrudi.
„Jako muž, sluníčko. Nutíš mě cítit se znovu jako muž.“
Jeho slova vyvolala chvění v jejím těle. Summer hladila Colinovu hruď a oddávala se své schopnosti poskytnout mu takové potěšení. Rozepnula zip na jeho džínech a on z nich vystoupil. Hleděla na jeho tělo a představovala si, jak se cítil Pygmalion, když jeho socha ožila.
Jemně a pomalu, připomněla si Summer, když ho stáhla vedle sebe na postel. Soustřeď se na poskytování potěšení. Když se jeho nedočkavé ruce po ní natáhly, dovolila Colinovi, aby ji vtáhl do svého objetí. Její ústa se setkala s jeho, když tiskla své tělo proti jeho nahotě. Odděleni jen tenkou bavlnou jejích boxerek a tílka byla nádherná senzace cítit, jak ho její teplo zahřívá, jak její tělo přivádí k životu to jeho.
Jeho tvrdost se ní tiskla nízko a naléhavě k jejím břichu, a zatímco se jejich jazyky proplétaly, její boky se posunuly, tak aby byl přímo v jejím středu. Vzdychnul proti jejím ústům, když se proti němu otřela, tak aby pocítil její vlhkost.
Když se jí začala točit hlava, prolomila polibek. Soustředila se na kontrolu svého dýchání a snažila se najít znovu klid, a tak se přetočila na Colina a držela ho za zápěstí, aby zabránila pohybu jeho pátrajících dlaní, které zrovna hladily její ňadra. „Nech mě se tě dotýkat,“ řekla a znovu získala kontrolu nad svým dýcháním. Když začal protestovat, umlčela jeho slova polibkem a pak zašeptala proti jeho ústům: „Nechci, aby ta magie zmizela, Coline. Pomoz mi ji udržet.“
„Sluníčko, snažím se ti říct, že ty jsi to kouzlo.“ Jeho hlas byl hluboký a plný touhy.
„Pobav mě,“ řekla Summer s úsměvem a pak se začala pohybovat dolů po jeho těle, líbala ho a hladila. Když se dostala k jeho penisu, vzala ho do obou dlaní, milující jeho texturu, tu tvrdost schovanou v tak jemné kůži. Za stálého hlazení vzhlédla a setkala se s jeho pohledem. „Mýlíš se, Coline. Jsi to ty, kdo je tím kouzlem.“ A pak se sklonila a obkroužila jazykem hlavičku jeho penisu. Vydechl její jméno, když olízla celou jeho délku, a ona zjistila, jak je úžasné být schopná mu tak snadno přinést takové intenzívní potěšení.
„Nechceš, abych tě vzala do úst?“ zeptala se chraplavě.
„Oh, Bohyně, ano!“ zalapal po dechu.
Summer ho vzala do úst. Byl příliš dlouhý na to, aby ho pojala celého, ale jednou svou rukou ho hladila po jeho délce, zatímco ho ochutnávala, a milovala, jak se jeho penis zahříval a pulsoval pod jejím dotekem. Uchopila jeho velké koule a další jeho vzdych mu unikl z hrdla, když se jeho boky nadzvedly, aby jí umožnily lepší přístup.
„Tvoje tělo je tak krásné,“ zamumlala proti jeho kůži a škádlila špičku jeho penisu svým jazykem. „Netušila jsem, že mužské tělo může být tak krásné.“
Pak ho znovu vzala do úst. „Summer!“ Colin vydechl její jméno, jeho hlas byl hrubý a naplněný jen taktak kontrolovaným chtíčem. „Už moc dlouho nevydržím. Pokud nepřestaneš, vyvrcholím do tvých úst.“
Summer milovala ten pocit, že v něm probudila takovou reakci. Cítila se úžasně a sexy a že to měla pod kontrolou. „Pak mi to dej,“ zapředla a představila si poprvé ve svém životě, že byla ten typ Marilyn Monroe, ten typ ženy, o které muži sní. „Dej mi to.“ Přejížděla jazykem přes vršek jeho penisu, zatímco svými dlaněmi přejížděla dolů po jeho stehnech a cítila tak jeho svaly, jak se chvějí a zahřívají pod jejím dotykem.
Summer zaslechla trhavý zvuk, jak jeho ruce chytily tlustý přehoz, zatímco bojoval, aby si udržel kontrolu, a pak se pohnul s upíří nadlidskou rychlostí, a najednou ji jeho ruce zvedly a ona byla na zádech a hleděla na něj.
„Coline, počkej, potřebuji to udělat podle svého!“
„Sluníčko, milování je něco, co je nejlepší dělat společně, než pod kontrolou jednoho. A já musím dostat svou část.“ Začala protestovat, ale jeho temná intenzita ji zastavila. „Důvěřuj mi, Summer. Věř, že ti říkám pravdu, když ti říkám, že to, co se děje mezi námi, je víc než jen náhoda kouzla.“
„Věřím ti,“ řekla jemně, ale pro sebe ještě dodala: ale budu se pořád kontrolovat.
Jeho úsměv měl sexy divoký záblesk, když jedním rychlým pohybem svých mocných rukou roztrhl její bavlněný top. Colin uchopil do dlaní její ňadra a hladil palcem už tak citlivé bradavky. Zalapala po dechu a skousla si spodní ret.
„Od té doby, co jsem viděl tyhle nádherné bradavky, tisknoucí se proti té sladké učitelské blůze, co jsi měla včera na sobě, myslím na tohle pořád dokola.“ Jeho hlava se sklonila a on vzal do úst jednu z bradavek, sál a jemně lízal. Propletla prsty jeho hustými tmavými vlasy a přitáhla si ho blíž.
„Tvrději,“ zašeptala a pak všechen vzduch opustil její tělo, když přešel z jemného na energický a tahal za bradavku svými zuby, zatímco jí roztáhl nohy svým stehnem, tak aby se mohla proti němu třít.
Kontrola... kontrola... pořád si opakovala. Summer zhluboka dýchala a nechala potěšení, aby přes ni proudilo, ale nenechala se jím pohltit.
Když Colin přesunul svou pozornost na druhou bradavku, zavřela oči a cítila, jak touha uvnitř ní stoupá, ale nechala ji uzavřenou dost na to, aby ji nepohltila.
Pak se jeho ústa posunula po jejím hrudníku k pasu. Zahákl své prsty za její šortky a rychle je stáhl z jejího těla, a nechal ji tak nahou. Cítila se chvíli nesvá, ale to přešlo ve chvíli, kdy uviděla výraz jeho tváře a uslyšela jeho chraplavý hlas.
„Sluníčko, jsi ještě krásnější, než jsem si představoval.“ Políbil ji na břicho s úctou a jemně předtím, než nechal ruce sklouznout pod její zadek. Přesunul se mezi její nohy a zvedl si ji ke svým ústům.
Summer přestala dýchat, když jeho jazyk rozevřel její záhyby a vklouzl dovnitř.
„Chutnáš stejně, jako voníš: jako sluneční svit a med,“ zamumlal proti jejímu přirození.
Když jeho jazyk našel její klitoris, její boky se k němu přitiskly. Zavřela oči a bojovala proti narůstajícímu potěšení. Hrozně chtěla podvolit se, nechat ho, aby ji přivedl k vrcholu proti jeho ústům. Ale co by se pak stalo? Jak by zvládla, kdyby se přenesla uprostřed orgasmu zpět do své chaty – samotná?
„Coline, pojď ke mně,“ řekla a natahovala se, aby ho k sobě přitáhla. Když jen zrychlil svoje pohyby, dodala:: „Musím tě cítit uvnitř sebe.“
To k němu proniklo a on se nad ní naklonil. Znovu ho objala, zvedla své boky, aby mohla umístit hlavičku jeho penisu ke svému mokrému otvoru. Summer opět dostávala pod kontrolu své dýchání, a tu si udrží, až do ni pronikne – nebo v to alespoň doufala. To, že ji Colin uměl nažhavit, byla jedna věc, ale vyvrcholení bylo úplně něco jiného.
Tohle bude pro Colina. Přinese mu světlo, život a lásku. Nechá ho, aby ji přenesl do úplně jiného času, když si bude jistá, že její emoce nemohou způsobit, že celý jejich svět zmizí. Takže její plán byl, že ho pojme a ponechá si tentokrát svůj zdravý rozum. Obávala se jen o budoucnost. Všechno bude v budoucnu fungovat, když ona-
„Podívej se na mě, Summer.“ Jeho hlas ji znovu vrátil do přítomnosti. Podívala se do jeho nádherných tmavých očí. „Chci se ti dívat do očí, zatímco tě miluji, zatímco tě dělám svou,“ řekl. Vnikl do ní jedním mocným pohybem a úplně ji naplnil.
Summer vydechla, jak jí projelo potěšení. Její boky se zvedly, aby se setkaly s jeho, když se její nohy omotaly kolem jeho boků. Colin se zvedl na jedné ruce tak vysoko, aby jí mohl hledět do očí. Ten upír do ní pronikal. Pohybovali se spolu, zpocení a vášniví.
Summer cítila, jak se její tělo přibližuje k okraji, a bojovala proti tomu, i když jen myšlenka na potěšení byla tak intenzivní, že to hraničilo s bolestí. Ale získala kontrolu – dokázala to. Dokud Colin mezi ně nenatáhl ruku a nezačal hladit její nateklý, vlhký klitoris.
„Coline!“ vykřikla. „Oh, Bohyně, já nemůžu-“
„Shhh,“ zašeptal. „To, co máme, přesahuje kouzlo. Pokud mi věříš, pak se mi kompletně odevzdáš. Můžu ti to dokázat. Budeš mi důvěřovat?“
„Ano,“ řekla bez zaváhání. „Věřím ti, Coline.“
„Pak tě učiním svou, skutečně a úplně.“ Sklonil svou hlavu k jejímu krku. Summer cítila jeho rty, jeho jazyk a konečně jeho zuby. Nejprve ji jen poškrábal, pak cítila, jak se ovládá, a pak ji Colin kousl, pronikl její jemnou kůži nad její tepající žilou.
Potěšení, které cítila při jeho ostrém nároku, při jeho kousnutí, bylo příliš a ona už nemohla bojovat se svou touhou. Summer cítila, jak uvnitř ní stoupají vlny, a věděla, že ji úplně pohltí. Chytla se Colina za ramena a poprvé za celý svůj život ztratila kompletně svou kontrolu pro jednoho muže, jeho tělo a duši. Když se její tělo oddávalo orgasmu a on se k ní ve svém uvolnění přidal, cítila známé šimrání své magie. Tentokrát před ní Summer neutíkala ani s ní nebojovala, místo toho ji uvolnila a vybrala si držet se Colina a jeho slibu, že mezi nimi bylo víc, než jen kouzlo a zrcadla.
Záře světla, kterou viděla zpod svých víček, ji přiměla překvapením otevřít oči. Colin se odtrhl od její krku, jako by její krev najednou hořela. A pak hořel i on, jako světlo, které vycházelo z jejích dlaní, jako by přecházelo z ní do něho.
„Coline!“ Summer vykřikla a snažila se od něj odstrčit a zastavit tak přesun světla.
„Věř mi, sluníčko,“ Colin procedil ta slova skrz bolestí stisknutými zuby. „Přijmu jakoukoliv cenu, kterou musím zaplatit, abych s tebou mohl být, a to nás nerozdělí.“ Při jeho slovech světlo zintenzivnilo, dokud neskolilo jeho tělo. Upír zakřičel a pak spadl z postele. Ležel na zemi, malátný a v bezvědomí.
Summer popotahovala, když k němu spěchala, dotýkala se jeho tváře, volala jeho jméno, modlila se k Bohyni, aby se probudil... prosím, udělá cokoliv... jen prosím... prosím...
Colin se zhluboka nadechl a pak vydechl, bolestivě kašlal. Summer mu pomohla se posadit. „Coline! Bohyně, jsi v pořádku?“
„Jsem v pořádku,“ jeho hlas byl drsný, jako by několik století nemluvil. „Jsem v pořádku,“ opakoval po tom, co si odkašlal. Začal ji objímat, ale najednou ztuhl. „Požehnaná Bohyně!“ Zněl šokovaně.
„Co se děje? Možná bych měla někoho zavolat. Upířího doktora?“
Pak Colin Summer překvapil tím, že vyskočil na nohy, zaklonil hlavu a rozesmál se nespoutanou radostí.
Stále sedící na podlaze se Summer podívala nahoru na Colina. „Coline?“ Byl hysterický? Takhle upíři reagují, když jsou smrtelně zraněni?
„Nepotřebuji upířího doktora, Summer, moje slunce, můj sne, moje lásko. Nějak, nějakým způsobem, jsi mě ty a tvá magie přeměnila zpět na člověka!“
Zírala na něj a teď ho skutečně viděla. Byl stále vysoký, nádherný muž, ale ta mramorová barva jeho kůže byla pryč. Byla nahrazená zdravou barvou žijícího, dýchajícího muže.
A ona se ho vůbec nedotýkala. Byl skutečně živý.
„Odejde to,“ zašeptala. „Nevydrží to.“
„Myslím, že se mýlíš, sluníčko,“ řekl a vytáhl ji na nohy. „Už jsi někdy dříve dobrovolně povolila kontrolu nad svou magií?“
„Ne,“ řekla pomalu. „Vždy jsem proti ní bojovala, nebo jsem před ní utíkala. A to není všechno, nad čím jsem dnes povolila kontrolu, Coline. Je to i můj život. Když jsem ti věřila, vzdala jsem se své absolutní kontroly.“
„Myslím, že něco ohledně tvého rozhodnutí mi věřit ovlivnilo drasticky tvou magii.“ Colin uchopil do dlaní její obličej. „Všechny ty roky jsi věřila, že tvá magie byla špatná, pokažená. Nemyslím si, že byla. Myslím, že to bylo čisté světlo – čistá energie slunečního světla – a pak, když jsi mi dala kompletní důvěru, když jsi opustila kontrolu, jsi dala svou magii také mně.“
„Mělo tě to zabít. Jsi upír; nemůžeš vystát světlo.“
„Možná, ale nikdy jsem nemiloval světlo, dokud jsem tě nepotkal. Toužil jsem po něm, bažil jsem po něm, ale nikdy jsem ho nemiloval, dokud jsem nepotkal tebe.“
„Takže moje světlo tě nezabilo.“
„Ne, sluníčko. Tvé světlo spálilo tu temnotu mé minulosti a zachránilo mě.“
„Takže teď si myslíš, že se můžeme milovat a já můžu dosáhnout orgasmu bez obavy, že nás od sebe odtrhnu.“
„Znovu a znovu, sluníčko,“ řekl a usmíval se.
„To mi zní jako ´žili šťastně až do smrti´.“
„Mně také, sluníčko. Mně také.“
Colin ji vzal zpět do postele, a jak by řekla Certifikovaná Nymfa Disciplíny Jenny, provedl ji důkladně mnohými lety naplněnými vášní a nekontrolovatelností.

KONEC

24 komentářů:

 1. Děkuji za překlad a korekci dalšího dílu. Bylo to opravdu hezké a oddechové.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji moc za poslední skvělou kapitolu

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za super překlad!!!❤❤❤

  OdpovědětVymazat
 4. Tak toto sa mi fakt páčilo :-) Dakujem za preklad a korekciu :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za skvelé ukončenie týchto poviedok Cesta do Mysterie.Ďakujem za preklad a korekciu.celej serie.

  OdpovědětVymazat
 6. Ďakujem pekne za preklad 😊

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad a korekci ♥

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za skvělou kapitolu a překlad celé knížky
  ♥️♥️♥️

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za závěrečnou kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. Mockrát děkuji za překlad celé další části. :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Škoda, že to bolo tak krátke 😊
  Ďakujem ❤

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za super překlad. Pivuscha

  OdpovědětVymazat
 13. tak to bylo skvělý, díky za překlad a korekturu tohoto dílka

  OdpovědětVymazat