pondělí 27. února 2017

Chůva z pekla - Kapitola 8S točícím se tornádem netopýrů nad jejich hlavami se k nim blížil Nevin a oči mu zářily rudě. „Dolů!“ Quel ji strčil na zem a zamířil.
Nevin mávl zápěstím. Záblesk černé energie odhodil Quela dozadu. Ten tvrdě dopadl na zem, jeho boty zaškrábaly o hlínu.
„Quele!“ kousla se do rtu. Pozdě. Odhalila své city.
Nevin se zatvářil absolutně potěšeně jejím výbuchem. „Mistr chtěl, abych zjistil, co ti trvá tak dlouho. Jak rychle jsem zjistil svou odpověď. Naše malá ´chtěla bych být smrtelná´ si našla dalšího člověka. Je zamilovaná?“

„Není nic, než jen sport, Nevine. Víš, jak moc si užívám sex.“
„To vím.“ Nevin byl nádherný. Když se usmál, široce a perfektně, přivedl ženu k slzám. A to udělal, několikrát; byla toho svědkem. „Vždy jsi upřednostňovala mě před lidmi, drahá Shay, že? Skutečného milence. Temného milence.“ Chceš mě, Shay. Toužíš po mně víc, než po komkoli jiném. Jeho rozkazy jí zněly v mysli. Sundej si kalhoty a pros mě, abych tě přefikl přímo před ním.
Lapala po dechu studem, zavrtěla hlavou, jak se její prsty zahákly za vršek jejích džínů. Bojuj s tím, říkala sama sobě.
Toužíš po mně jako po nikom jiném. Nemůžeš si pomoct.
Ne! Nutkání potěšit Nevina válčilo s jejím nutkáním to nevzdat. Vykřikla a sevřela dlaně do pěstí.
Nevin zavyl podrážděním. „Jak to, že vzdoruješ mým příkazům? Jsi člověk, slabá.“ Mrkl a poslal další vlnu svádění. Svlékni se.
„Ne.“ Její hlas zněl hrdelně a překvapivě silně. Jak to? Zůstatková moc? Vůle? Tohle bláznivé město?
Nevin ji popadl za zápěstí a otočil ji. Zvedl ruku, jako by jí chtěl strhnout blůzu, ale přestal, když zahlédl její křížek. Šok mu přejel po tváři. Démon zavrávoral, zuřivě zavrčel, zaměřil se na Quela a jeho oči divoce zářily. Ačkoli byl očividně v bolestech, Quel se postavil na nohy, pistoli v každé ruce. Zbraně a jeho oči vypadaly nadpřirozeně jasně proti fontáně v pozadí. Měl lovec démonů nějakou moc?
Jestli ano, nebyla nic proti Nevinově. Démon vrhl další puls energie a Quel zavrávoral. Quel vydal drsný vzlyk a přitiskl si pěst na čelo. Jeho boj s nočními můrami, které do jeho mysli vtiskl démon, trhalo její srdce na kousky. Emociální zmatek, jenž démon mohl zasadit, byl doopravdy hrozný. Další Nevinův útok poslal Quela na kolena.
„Nech toho!“ zakřičela na démona.
Nevin se ušklíbl a otočil se k ní. Odlož ten křížek.
„Ne.“
Vezmu si tě a tobě se to bude líbit. Budeš křičet rozkoší tak, aby to slyšel.
„Jdi do prdele, Nevine.“ (pozn. překladatele – v originále napsáno Fuck you, což se dá přeložit i jako šukat)
„Vlastně jsem myslel, že to uděláš ty. Vždy jsi v tom byla dobrá.“ Jeho ruka sklouzla přes její rameno. Všimla si ale, že si držel hruď daleko od křížku. „Dole v pekle jsi byla terčem vtipů. Démon, který se touží stát člověkem.“ Jeho smích se ozýval přes náměstí. „To je důvod, proč tě Pán nikdy nepovýšil na Vyššího Pána Démonů. Věděl, že se ti nedá věřit. Měl samozřejmě pravdu. Podívej se na sebe: slabá, bez schopností. Bídná. Vypadá to, že se ti konečně splnilo přání.“
Vzala do ruky křížek a přitiskla ho na jeho hruď. Odrazil se od jeho žeber, ale i tak se ponořil dost hluboko. Nadpřirozený výkřik naplnil její uši. Srazil ji k zemi, ruku si tiskl proti syčícímu, spálenému masu.
„Udělala jsi chybu,“ zasyčel a zvedl ruku Quelovým směrem. Vlna za vlnou přesvědčování a temné energie létaly směrem ke Quelovi, dokud se lovec démonů nesvíjel v agónii.
„Přestaň, Nevine!“ Quel trpěl a ona plakala. Nemohla to snést. A Nevin to věděl. Mučil Quela kvůli ní. Zabije Quela, pak ji, ale před tím, než to udělá, měl v úmyslu si ten moment užít. Jako kočkovitá šelma, která si hraje s kořistí.  „Nevine, prosím.“ Vzlykající se Shay se natáhla pro lem svého trička a zvedla ho. „Udělám to.“

„Hezká voda.“ Na druhé straně náměstí se objevila malá postava v pyžamu Transformers. Hrůza se převalila přes Shay, když uviděla Damona Juniora, jak se batolí k fontáně a táhne za sebou svou oblíbenou deku. 

8 komentářů: