středa 2. března 2016

Temná příchuť extáze - Kapitola 31Veľmi nahý a veľmi vzrušený Hector vliezol do sprchového kúta a Noelle dokázala iba civieť.
Toto bol... toto bol... určite len sen.
Strávila s Corbanom jednu hodinu. Iba jednu a on zničil jej rokmi ťažko vydobyté sebavedomie.
Uvažuješ vôbec nad niečím prv, než to urobíš? Nie, pretože si príliš detinská. Ako si ma mohla do tohto vtiahnuť? Pretože si nezodpovedná.

Po tom, čo sa na ňu usmieval vo vnútri Hectorovej kancelárie, si myslela, že bol celou tou situáciou pobavený. Ale presne ako predtým, najprv si ju obtočil okolo prsta a potom zaútočil. Emocionálne zničená, chcela len ísť domov a zaliezť si do postele. Cestou domov jej prišlo upozornenie o Hectorovi. Vidieť ho, chcieť ho a byť ním odmietnutá po tisíci raz nebolo príliš vábne, takže urobila niečo nemysliteľné. Išla k svojej matke, aby prijala psychické drvenie, ktoré bola schopná zniesť.
Prejdime rýchlo k časti s Hectorom v jej kuchyni, vyzerajúc sexy a drsne a správajúc sa žiarlivo. Pretože bola taká zničená, nechcela sa s ním stretnúť.
Chcem ťa, ale nemôžem ťa mať.
Chcem ťa, ale nemôžeme byť spolu.
Hlúposti, ktoré už nedokázala viac počúvať. Tak sa z toho vyvliekla. Šokujúce bolo, že on ju nasledoval. A teraz si ju vezme. Bola z toho vo vytržení až do morku duše, tešila sa, bola vzrušená, hovorilo jej to, že do toho Hector išiel, bol ochotný riskovať čokoľvek, aby bol s ňou, ale, och, bol poriadne naštvaný, že bol k tomu takto dohnaný. To ju nevzrušovalo.
Jeho nozdry plápolali silou jeho dýchania, keď ju zatlačil na chladný obklad. Zlaté oči sa leskli hrozbou a jeho drsné črty vyzerali ako tvár predátora. Taký nádherný – jej Hector. Bronzová pokožka, tmavé drobné bradavky, jeho hrboľaté brucho. Tie potetované paže, také smrteľné a silné. Obrovský penis, mieriaci priamo na ňu, jeho predčasná esencia vytekajúca zo špičky. Jeho semenníky boli napnuté, jeho nohy hrubé a svalnaté.
Akékoľvek myšlienky na to, že by ho odmietla, vyprchali. Napriek svojej zúrivosti to chcel skúsiť. Bála sa jeho rúk? Áno. Už teraz z nich vyžarovalo intenzívne teplo. Prerušil by všetky spojenia, ak by ju nechtiac zranil? Áno. Ale nech sa stane čokoľvek, ona to vyrieši. Smerovali k tejto chvíli celý rok.
Konečne ho bude mať. Celého.
„Povedz, že ma chceš, doparoma,“ zavrčal.
Vzrušenie skĺzlo po jej chrbtici a zaplavilo ju medzi nohami. Táto jeho nátlaková stránka osobnosti ju strhla so sebou. „Chcem ťa, doparoma.“
Zreničky sa mu rozšírili, vzduch okolo neho bol nabitý elektrinou. „Budem držať ruky za chrbtom. Ty nezabudneš, kde sú, a neobjímeš ma. Rozumieš?“
„Áno. Teraz ma pobozkaj, Hector, prosím.“ Vzala do dlaní jeho líca, pritiahla si jeho pery k svojim, ale on už mieril rovnakým smerom. Ich ústa do seba vrazili túžbou takou mocnou, že dokázala iba stonať v kapitulácii. Bozkával ju, ako keby umieral a iba ona mala liek na uzdravenie. Jeho jazyk vrážal proti jej jazyku, krútil sa, potom znova vyrazil dopredu. Vedomá si jeho ramien, zaplietla svoje ruky do jeho vlasov, milujúc ich hodvábnu štruktúru. Voda neustále padala, špliechala o porcelán a vytvárala v pozadí zmyselnú hudbu.
So vzdychnutím sa Hector vytrhol z bozku. Dychčiac sa poobzeral okolo. Keď si všimol široké miesto na sedenie na opačnom konci sprchového kútu, šíriac sa od jednej bočnej steny k druhej, zacúval a sadol na naň, jeho ruky stále založené za chrbtom. Tá lahodná modrá žiara z nich stúpala, zdanlivo krehká, ako anjelské krídla. Nejasne si všimla, že voda ho ani trochu neschladila.
V tvári mal bolestný výraz, premiešaný s potešením, a ona vedela, že Hector balansuje na hrane oboch pocitov, tenkom ako žiletka. Jeho erekcia napnutá medzi jeho nohami, dlhá a hrubá a široká. „Poď sem.“
Nohy sa jej takmer podlomili, keď ho poslúchla.
„Sadni si obkročmo, kolená pri mojich bokoch.“
„Áno.“ Znova poslúchla. Jeho dĺžka, tvrdá ako kameň, sa obtrela o jej klitoris a ona zastonala od rozkoše.
„Ešte si ma nevezmi.“
Zakňučanie. „Hector.“
„Antikoncepcia?“ precedil cez zuby.
„Som čistá. Nemôžem otehotnieť. Injekčná antikoncepcia.“
Vstrebal tie vychrlené informácie a prikývol. „Teraz chcem sať tvoje bradavky. Dovoľ mi to.“
„Áno.“ Presunúc váhu na svoje kolená, zodvihla sa, dokým jej bradavky neboli pred jeho ústami. Ako vyhladovaná šelma, hodoval na ružovom púčiku. V momente kontaktu vykríkla. Tak vynikajúci pocit, jeho teplo dekadentné. Sal a hrýzol, a potom jazykom tíšil bolesť, jeho ústa boli každou sekundou horúcejšie a o to viac vzrušujúcejšie. S ním niečo cítila. Jeho intenzitu, jeho teplo, tak veľmi pohlcujúce, že jej dávno mŕtve nervové zakončenia sa prebudili, a všimli si to.
„Aj druhú,“ zalapala po dychu, masírujúc si druhé mäkké tkanivo, tak zúfalé po jeho pozornosti. „Prosím.“
Ozval sa mľaskavý zvuk, keď prepustil bradavku, a obrátil svoju pozornosť k tej druhej, olizujúc ju a hryzkajúc. Načiahla sa dole, obtočila svoje prsty okolo jeho penisu, a pohladila ho.
Vydal zo seba zachrípnutý, zlomený ston, dýchal sťažka a zrýchlene. „Nerob. Zlatíčko, nerob to. Pusti.“
Zlatíčko namiesto srdiečka, modlitba namiesto preklínania. Už to raz urobil, keď ich premohli hormóny. Milujem to. Čím bolo toto konkrétne slovo viac než špeciálne. Bolo erotické. „Ale ja chcem-“
„Vybuchnem, a ja chcem byť v tebe, keď sa to stane.“
Bude to pre neho po prvýkrát, spomenula si. Ako keby na to mohla zabudnúť. Tento hrdý, krásny muž bol nedotknutý, a chcel darovať svoje panictvo jej. Neochotne odtiahla prsty. Ale nemohla si môcť a bruškami prstov prešla po krivke jeho penisu, až k hlavičke, zachytiac jeho esenciu a vezmúc si ju do úst, sajúc si prst, akoby to bolo jej obľúbená lízanka. Oči sa jej zatvorili a ona znova zastonala. „Lahodné.“
Zavrčanie. „Budeš moja smrť.“
Chcem byť tvojím životom, pomyslela si, udiviac tak samú seba. Chcela s ním mať niečo viac ako len sexuálny vzťah. Chcela všetko, čo jej mohol dať. Teraz... a na dlhý čas do budúcna, ktorý len mal prísť.
„Použi prsty, zlatíčko. Predstieraj, že som to ja, kto ti robí dobre.“ Viečka sa jej zodvihli na tenkú štrbinu, a ona sledovala jeho tvár, zatiaľ čo kĺzala prstami medzi prsiami, dole po bruchu, zastaviac pri pupku, potom zakrúžiac pri lonovej kosti. „Teraz,“ prikázal drsným, trhaným dychom.
Oči mu horúčkovito svietili, líca mal červené. Jeho pery boli opuchnuté, červené od toho, ako ju tak silno sal. S vedomím, že ho mučí, nakoniec vkĺzla prstom hlboko do seba. Teplé, vlhké steny sa okolo nej stiahli, a ona prehla chrbát, aby prenikla ešte hlbšie.
„Áno,“ zasyčal. „Kurva, áno. Presne tak.“
Azúrovo modrá žiara zosilnela, ale bola príliš stratená vo svojej rozkoši, aby ju to trápilo. Dnu a von, dnu a von, dlaň jej ruky sa trela o jej klitoris.
„Pridaj ďalší prst.“ Pridala druhý, rozťahujúc sa. „Bože, zlatíčko. Si taká nádherná. Bradavky vztýčené a ružové, bruško chvejúce sa túžbou. Tak veľmi v tebe chcem byť.“
„Áno. Prosím.“
„Najprv ťa musím vidieť, ako sa urobíš. Pridaj ďalší prst.“
Tretí sa tam vošiel dosť natesno, ale podarilo sa jej to, jazdiac na prstoch bokmi. Vzduch okolo nej bol klzký vlhkosťou, hladil jej pokožku. Hore, dole, dnu a von, tlak sa stále stupňoval. Jej bradavky sa obtierali o jeho hruď spôsobom, ktorý zbožňovala, napätie ju nieslo vyššie... vyššie... stále vyššie.
Dokým nevybuchla, kričiac od sily svojho vyvrcholenia. Jej vnútorné steny sa stiahli okolo jej prstov, ale stále nimi pohybovala, jazdila na vlnách, ktoré do nej vrážali. A napriek tomu, že vyvrcholila, nebola celkom spokojná. Jej vzrušenie tu zostalo, kalilo jej krv, poháňalo ju, spôsobovalo jej bolesti.
„Dočerta, si taká sexy.“
„Chcem ťa, Hector.“
„Vezmi ma do seba,“ dožadoval sa.
Áno, áno, presne to potrebovala. Hectora. Hlboko, veľmi hlboko. Vytiahla zo seba prsty a znova ich ovinula okolo Hectorovho penisu. Hlavička našla jej premočený vchod, ale nezatlačila naň. Ešte nie.
„Pripravený?“ zašepkala. Žiara pulzovala, až jej na pokožke vyrazili kvapôčky potu. Možno potreboval chvíľku, aby sa upokojil, aby sa ovládol-
„Urob to!“
Vďakabohu. Zatlačila, skĺznuc dole... dole... berúc si ho do seba celého, až po koreň, nabodnúc sa na neho. Potom sa inštinktívne pohli a on tak vošiel do nej ešte hlbšie. Vyšiel z neho prúd nadávok, nasledované slovami obdivu. „Kurva, áno. Také skvelé, tak sakramentsky dobré, zlatíčko, nikdy som nič lepšie nezažil.“
„Mmm. Ani ja som nič lepšie nezažila.“ Bol taký veľký, rozťahoval ju viac než jej prsty, ale to spaľovanie ju znova rozvášnilo.
„Hýb sa na mne.“
Položila mu dlane na hruď, cítila pod nimi zúrivý tlkot jej srdca. Napodobňujúc jej vlastné srdce. Znova použijúc svoje kolená ako kotvu, zodvihla sa, až po jeho špičku, potom znova klesla. Ďalšie kolo nadávok z jeho úst. „Chcem tvoje prsty v ústach.“
„Áno.“ Až na to, že keď zodvihla ruku, aby ho poslúchla, prudko pokrútil hlavou.
„Nie, tie. Tie, ktoré si mala v sebe.“
Och. Chcel mať jej chuť v ústach. Bože, to ju vzrušilo k bodu, kedy rozkoš už bola bolesťou. Lízal a sal jej vlhkosť z každého prsta, stonajúc a vzdychajúc. A po celý čas na ňom jazdila, pomaly, pomaličky.
Keď na nich nič nezostalo, mľasknutím ich pustil z úst. „Rýchlejšie,“ zavrčal. „Tvrdšie.“
Ešte nie, miláčik. Stále sa pohybujúc mučivo pomaly, spracovávalo ho. Dokým nezačal nezrozumiteľne mumlať. Dokým nenarážal svojimi bokmi proti nej, snažiac sa ju prinútiť do rýchlejšieho tempa. Dokým doslova neplakala od zúfalstva.
Túžil po nej dosť na to, aby potlačil svoje obavy. Tak dlho čakal na túto chvíľu. Mala v pláne ho urobiť tak tvrdo, aby nikdy neľutoval, čo spolu robili – nech sa po tomto stane čokoľvek.
„Je také úžasné ťa cítiť. Som tak blízko. Neviem sa dočkať, kedy budem cítiť ako sa urobíš vo mne. Nikdy som to tak nemala. Chcem to. Potrebujem to. Potrebujem teba. Iba teba. Si tak-“
Z pier sa mu vydralo spokojné zrevanie, dlaňami vrazil do obkladačiek po jej bokoch, vyklenúc boky tak vysoko, že sa úplne zodvihol z lavičky. A ju tiež. Jej kolená stratili rovnováhu a ona balansovala iba na Hectorovi, jeho penis tak hlboko v nej, že ho tam bude cítiť ešte niekoľko týždňov. Ako do nej striekal, horúci prúd, ktorý skutočne cítila, aj ona prepadla cez okraj uspokojenia. „Hector!“ Nechty zaryla cez pokožku do jeho svalov, kvapky krvi stekali po jeho hrudi. Pod viečkami jej zaiskrili biele hviezdičky a ona sa takmer zviezla na neho.
Aj v zúrivom opare rozkoše takej intenzívnej, akú nikdy nepoznala, si pripomínala.
Nebezpečný. Musíš byť opatrná.
A bolo veľmi dobré, že si to pripomínala, pretože, keď sa vracala z oblakov, ucítila dym, a vedela.
Podpálil jej kúpeľňu.


14 komentářů:

 1. Moc děkuji za skvělý překlad!!!❤❤

  OdpovědětVymazat
 2. ach niéé to je kruté tak ukončiť kapitolu....
  ďakujem.

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé, jinak se to ani nedá napsat, moc děkuji za další krásnou kapitolu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem pekne za super kapitolu, no konečne...

  OdpovědětVymazat
 5. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem velmi pekne za super preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Jste skvělí !!! Díky moc za překlad a korekci další kapitoly !!!

  OdpovědětVymazat
 8. to bolo fakt horúca kapitola ;-) vdaka zapreklad a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za další skvělou kapitolku.

  OdpovědětVymazat
 10. MOC DÍKY ZA PŘEKLAD.

  OdpovědětVymazat
 11. Taaak konecne bolo nacase no a bude babo :) dakujem:)

  OdpovědětVymazat
 12. Moc a moc děkuji za další skvělou kapitolu.

  OdpovědětVymazat