čtvrtek 3. března 2016

Pán propasti - Kapitola 17


Liliane z úst uniklo vypísknutie. Uhryzol ju, vytrhla sa mu z náručia a vydriapala sa do sedu, prekvapená svojim úspechom. Potom sa otočila... a cítila každý poryv vzduchu opúšťajúci jej telo.
Micah bol nahý.
A bol tou najzmyselnejšou bytosťou, akú kedy videla – vlasy sa mu na svetle leskli, zelené oči ospalé a vyčnievajúce vzrušenie mal bez hanby zovreté v pästi. Jej vlastná ruka sa zaťala a takmer zafňukala, keď svoje zovretie povolil a vstal.

Zovri ho ty, Liliana.
Už-už sa po ňom naťahovala, keď sa v nej ozvala nejaká racionálnejšia časť, začal totiž krúžiť okolo nej ako divoké zviera, ktorým ešte nedávno bol.
Keď zastal za ňou, zachvela sa, položil jej ruky na boky a stisol. „Hmm." Hlboký a dunivý zvuk, keď sa-
„Čo to robíš?"
Ignorujúc jej pokusy odstrčiť mu ruky, pokračoval vo zdvíhaní lemu jej šiat. Cítiť vzduch na nahej pokožke bolo úžasné, najprv na zadnej časti kolien a potom vyššie. „Micah, musíme prestať," povedala, ale nezaznel v tom ani náznak istoty.
„Prečo?" Pobozkal ju na krk, vlhko, s otvorenými ústami a zahŕňajúc ju olizovaním, pri ktorom sa zvnútra rozpúšťala.
„Nie je to s-slušné." Vzduch jej teraz dospel až k stehnám. „Sme vo veľkej sieni."
Pokračujúc vo svojej hriešnej hre, Micah jej nedal žiadnu odpoveď, až napokon: „Nemáš na sebe žiadnu spodnú bielizeň."
Líca jej vzplanuli do červena, chcela sa odtiahnuť, ale jednou silnou rukou ju zovrel okolo drieku. „Suší sa," priznala.
„Nájdem ju a vyhodím," povedal jej, uhryznúc ju do uška. „Takto sa mi to páči." Potom pritlačil svoje dychtivé telo k jej nahým krivkám.
Šokovaná tým pocitom sa zachvela, tvrdá masa mäsa sa jej dôverne uvelebila proti telu, ale Micah sklamane zavrčal. „Na toto si príliš malá."
Neistá, či má na to povedať, sotva otvorila ústa, keď ju zdvihol do náručia a vydal sa k stoličke ležiacej na boku pri stole. Zohol sa a postavil ju. Lilianinmu popletenému mozgu chvíľu trvalo, kým pochopila, čo má v úmysle. „Myslím, že lepšie bude – ach!" Mal ju v náručí, jeho ústa na jej skôr, ako mohla dokončiť vetu.
Jazykom sa jej vtlačil medzi pery a ach, bol to veľmi nevychovaný druh bozku, ale nedokázala mu vzdorovať, hlavne keď bol proti nej taký silný a horúci a tvrdý. Jeho koža bola ako rozpálený satén, jeho svaly pod hladkým teplom pevné. Jeho brada drsná, pri čom bola zvedavá, ako by ju bolo cítiť na jej prsiach.
Skazenosť jej vlastných myšlienok ju pohoršila, ale to ju nezabránilo, aby mu nesala jazyk. Páčilo sa mu to. Jeho ruky, tie panovačné, túlavé ruky, ju o tom presviedčali. V ďalšej minúte jej znova zdvihol šaty a ona nemala vôľu ho zastaviť. Takže keď sa posadil a otočil ju tak, aby bola chrbtom pritisnutá k jeho prednej časti, cítila sa nehanebne a skazene. Veľmi, veľmi skazene. Ale Micah si ju nepritiahol na temné zvádzanie svojho lona. Nie, postavil si ju medzi nohy. Potom jej sukňu zastrčil o tenký pás v prednej časti šiat a prebehol rukou po bujných krivkách, ktoré celý život nenávidela.
Rozpálili sa jej líca a ona si nebola istá, či to bolo vzrušením alebo rozpakmi. Čokoľvek to bolo, zanechalo ju to bez pohybu, čakajúc na jeho ďalší dotyk.
A horúci dych. „Taká mäkučká, Lily." Jeho prsty vkĺzli do klzkého mäsa, rovno hľadajúc ten malý oriešok, ktorý silno a horúco pulzoval.
„Micah!"
„Toto miestečko ti prinesie potešenie." Bolo to spokojné vyhlásenie. „Páči sa ti to?" Ďalší drsný dotyk.
Podlomili sa jej kolená.
Vyšiel z neho nízky, dunivý zvuk, ktorý sa zdal byť pozostatkom tvora, ktorým bol predtým, ako zaspali, držal ju vzpriamene pažou okolo drieku. Jeho prsty sa pohybovali, kĺzali tam a späť, obliehali vstup do jej tela sondujúcimi dotykmi. Čakajúc na tú zmyselnú dotieravosť, bolo príjemným prekvapením, keď prsty nasmeroval znovu medzi jej lupienky, uzatvoriac drsné vankúšiky prstov okolo jej uzlíka túžby. „Chcem tam mať svoje pery, Lily."
„To nie. Ty... neopováž sa." To by neprežila. Dokonca už len to myslenie – bolo nádherné, tie zmyselné pery na jej najtajnejšom miestečku, miestečku, kde ju hladil takým majetníckym dotykom – ju nútilo rozpáliť sa tak, že jej aj šaty boli zrazu pritesné, zdalo sa, že aj prsia má oveľa väčšie ako kedykoľvek predtým.
„Opovážim." Pokračujúc v držaní okolo jej drieku, presunul prsty späť k jej klzkému a citlivému vstupu, začal sa dnu vtláčať jedným hrubým prstom, ale zastavil ho jej výkrik. „Ublížil som ti?"
"Nie," zašepkala, vedela že tú príležitosť mala využiť, aby ho zastavila, aby vo svojom útoku nepokračoval ďalej – ale ona to nehanebné potešenie chcela, potrebovala si ho ukradnúť.
Vzhľadom na to slovo, ho dnu vtláčal pomaly, tak pomaly.
Znova vykríkla – telo jej stuhlo, neskúsene, cítila toho tak veľa a súčasne nie dosť. Keď stiahol prst, nemohla zadržať zafňukanie na protest. Ale neopustil ju nadlho. Pohladiac ju rukou po stehne, povedal: „Dočiahneš na stôl?"
„Áno." Jej ruky zvierali hranu prevráteného dreveného stola skôr, ako si uvedomila čo robí, stehná sa jej roztvorili v pudovom pokuse o rovnováhu. Prebudila sa v nej nervozita – ešte nikdy v sebe nemala muža a on sa pohol tak rýchlo, že bola v pozícii, kedy mu bola úplne otvorená. Ale nemala ani najmenšiu chuť ho zastaviť, nie tohto muža, ktorý sa na ňu díval a videl v nej ženu, po ktorej túži. Nikdy sa necítila tak, ako keď bola v Micahovom náručí. Ešte nikdy nič tak veľmi nechcela.
Ten horúci závan vzduchu na jej najtajnejšom mieste bolo jediné varovanie predtým, ako k nej pritisol ústa. Jej mozog jednoducho prestal fungovať v tej kolízii pohoršujúceho potešenia, celé telo sa jej naplo šokom. Musí protestovať. Toto určite nie je niečo, čo... „Ach." Vyšiel z nej roztrasený ston, keď jazykom švihol cez vstup do jej tela.

Micah sa pri Lilianinom zvuku potešenia usmial. Bolo dobre, že sa jej to páčilo, pretože to mal v úmysle zopakovať, nikdy neochutnal niečo také, ako bola ona. Horúca a temná, ale s delikátnym ženským pižmom, ktoré opájalo jeho zmysly zostrené, ako vždy po návšteve kliatby.
Pri tej pripomienke sa zamračil, zdvihol hlavu od svojho prieskumu Lilianinej sladkosti. „Bol som desivý?" Necítil z nej strach, ale potreboval mať istotu, že nezostával v jej krvi.
„Čo?" Zaznelo zadychčané slovo.
„Keď na mňa prišla kliatba?" Pohladil ju špičkami prstov, rozhodnúc sa, že nabudúce ju bude mať v posteli, tak, aby ju mohol viac roztiahnuť a vidieť všetko, čo teraz ochutnal. Bolo to také dobré. Bola taká mäkká a ružová a krásna.
Pre neho.
Jeho úsmev bol pravdepodobne veľmi necivilizovaný.
Liliana sa chcela narovnať, ale vzdala to, keď ju tam znovu pohladil jazykom. Chvela sa, držala v rovnakej polohe. „Bol si desivý," povedala, „ale aj nádherný."
Páčila sa mu jej odpoveď. Čo sa mu páčilo ale ešte viac, bolo, že keď sa natiahol a pretrel jej prstom ten malý uzlík a súčasne ju pobozkal dlho a hlboko na jej najtajnejšom mieste, vydala dychtivý ženský zvuk, na čo sa jej telo zovrelo a ešte viac pre neho zvlhla. Zlízal dôkaz jej potešenia a znovu do nej vnoril jeden prst.
„Micah!"
Jemné svaly sa okolo jeho prsta zvierali znova a znova, zatiaľ čo jej telo sa otriasalo. Potešený ju hladil rukou po boku, až kým sa neprestala chvieť. „Nie, Lily," zamrmlal, keď sa začala odťahovať. „Neskončil som."
Ešte nikdy nemal ženu, nikdy nechcel žiadnu z tých hlupaní z dediny, ktoré sa triasli strachom. Zdalo sa, že táto jeho časť doteraz spala, zanechávajúc dokonalého Strážcu chladného a bez potrieb akéhokoľvek druhu. Potom prišla Liliana. Žena, ktorá na neho hľadela, ako by bol obdivuhodný, rozprávala mu fantastické historky a zaplnila jeho hrad smiechom. Chcel ju lízať a sať a obhryzkávať až pokiaľ nespozná každý bod jej potešenia, každú jej zmyselnú slabosť. „Páči sa mi, ako chutíš."
„Micah, ak ty-" Ozval sa krátky výkrik, keď ju znova zakryl svojimi ústami.
Tentoraz použil drobné kmitanie a olizovanie jazykom, trenie palcom a satie ústami. Keď sa mu začala vzpierať, odtiahol pery, prstom sa hral v jej vlhkosti, potom ním vnikol dnu... potom pridal ďalší. Rozochvene zalapala po dychu, ale nepožiadala ho, aby neprestal. Tak zapumpoval prstami, pomaly a hlboko a znova. Jej telo ich zovrelo, tesne ako päsť. Tesnejšie.
Penis mu ešte viac stvrdol.
Ucítil jej kŕčovité záchvevy, vytiahol z nej prsty a stiahol ju k sebe do lona, uisťujúc sa, aby sa jej nahota stretla s jeho vlastnou tvrdosťou. Mäkká a vlhká, trochu sa nadvihla a potom sa neho natiahla. „Dal som ti veľa potešenia, Lily."
Videl, ako sa jej nadvihli kútiky úst, ako privrela oči a hlavu si zložila na jeho rameno. „Vyzeráš byť zo sebou celkom spokojný."
„To som." Načiahol sa dopredu, vyhrnul jej šaty ešte vyššie, ignorujúc jej slabý pokus udrieť ho po ruke. „Páči sa mi dívať sa na teba," zamrmlal a jej ruky klesli. Keď jej roztiahol stehná a odkryl miestečko bledšie než zvyšok jej medovo hnedej pokožky, pohladenej slnkom, položil naň ruky. To ju prinútilo zavrtieť sa, ale tým sa jeho tvrdé vzrušenie ešte pohodlnejšie schúlilo k jej horúcemu, vlhkému miestu medzi stehnami.
Zovrel ju pevnejšie, hlava mu klesla dozadu.
Ten pocit bol taký surový, trvalo dlho, kým si uvedomil, že Liliana znehybnela. „Micah?" Jej ruka zovrela tú jeho. „Vojdeš teraz do mňa?"
„Nie." Pôvodne to chcel skúsiť. „Pohni sa proti mne, Lily," zašepkal jej do krku.
Videl, ako sa jej sfarbila pokožka, ale neodoprela mu to, začala sa po jeho tvrdom mäse kĺzať drobnými, zmyselnými pohybmi, ktoré nútili jeho vzrušenie ešte viac pulzovať. Stonajúc presunul ruky na jej prsia a zovrel ich. Zalapala po dychu, jej bradavky boli proti jeho dlaniam cítiť aj cez šaty, ale nezastavilo to tie horúce drobné pohyby jej tela na jeho penise.
Rukami jej pevnejšie zovrel prsia a zanoril jej tvár do krku, vyzýval ju, aby zrýchlila, tvrdým mrmlaním proti jej koži. Keď tak urobila, potešenie mu ako blesk vystrelilo do tela, tak pudovo a surovo, že vedel, že to chce zažívať zas a znova.
Predtým, ako by vystrekol, zaťal čeľusť tak pevne, že zaškrípal zubami.
„Dosť."
„Urobila som niečo zle?"
„Nie." Hladiac jej prsia, sa zhlboka nadýchol. „Chcem vidieť tvoju tvár."
Liliana sa po jeho naliehaní vytiahla na nohy. Líca mala červené, keď sa otočila, ale bola to červeň potešenia, nie rozpakov. Keď sa prstami dotkla jeho pier v plachom pohladení, predstieral, že ju chce pohryznúť. Jej smiech bol zastretý, ale patril iba jemu.
Potešený jej vyhrnul hore šaty a pritiahol ju obkročmo na seba. Keď sa ich telá dotkli, ústa sa jej otvorili šokovaným zalapaním po dychu, penisom vkĺzol medzi delikátne záhyby.
„Micah."
Usmial sa a nárokoval si horúci, hlboký bozk, uvedomujúc si, že táto pozícia umožnila jeho penisu trieť sa o jej citlivý uzlík, ten, ktorý bude sať, keď ju bude mať nahú a roztiahnutú na svojej posteli. Zatiaľ zopol ruky na jej zadku a začal sa znova a znova šmýkať po jej záhyboch, s jej dychtivou spoluprácou, cítiac, ako sa mu po chrbtici plazí horúce a temné vzrušenie. Jeho penis sebou trhol, keď zastonala, keď ho ešte viac obalila svojou vlahou a potom ho jeho vlastné uvoľnenie zovrelo tvrdo a brutálne.

„Bolo to úžasné," zamrmlal neskôr, s ňou bezvládne zrútenou na jeho hrudi. „Nabudúce budem v tebe."

16 komentářů:

 1. Moc děkuji za další skvělou kapitolku!!!❤❤

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé, díky moc za další kapitolu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad a korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za překlad a korekci další kapitolky !!!

  OdpovědětVymazat
 5. Moc a moc děkuji za další skvělou kapitolu a moc se těším na další.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Knihomolka.3653. března 2016 17:09

  Díky za další kapitolu :)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za skvělý překlad a korekturu další kapitoly.

  OdpovědětVymazat