čtvrtek 2. července 2015

Rudý anděl - Kapitola 11Jamie ju pyšne niesol cez prah jej spálne, pričom sa zastavil s pohľadom naokolo.
,,Ďalšie kvety.“ Stál a držal ju proti svojej hrudi, keď mal na peknej tvári ohromený výraz z tých afrických fialiek, orchideí a kvetov Armallys.

,,Ak chceš, vypestujem nejaké aj pre teba,“ navrhla Sunny, keď ucítila návaly horúčavy z pomyslenia, že čoskoro s ním bude žiť ako manželka. A nebol to ten druh vecí, čo manželky robili? Pestovať kvety, variť jedlá, poskytovať milujúci domov? ,,Možno... V kuchyni. Myslím, keby to Shay neprekážalo.“
,,Shay? Nikdy neprestane byť škodoradostná ohľadom všetkého, čo pre mňa chceš urobiť a vďačná za zničenie môjho zaprisiahnutého staromládenectva.“ Hravo sa otrel o jej tvár. ,,Okrem toho mám pocit, že ty a Shay prerobíte môj rodinný dom... Myslím, tvoj nový dom,“ opravil sa s obrovským úsmevom. ,,Dobrou vecou je, že mám obrovskú spálňu, takže ju môžeme pohodlne zdieľať.“   
,,Na muža, ktorý bol notoricky neschopný usadiť sa, berieš našu rýchlu svadbu so šokujúcou ľahkosťou.“ Pozrela mu do očí. Jedna jej malá časť sa stále obávala, že Kielove splnomocnenie ho vystraší a odoženie preč. 
Vážne sa na ňu zadíval dole. ,,Sunny, zabudni na zástup žien, áno? Boh vie, že to chcem. A tiež vie, že ony na mňa zabudli!“ Zasmial sa, ale v jeho pohľade bol náznak ľútosti.  ,,Ide o to, že som nebol pripravený, ale ako náhle som ťa našiel, bol som pripravený na... No, na všetko, čo môžeme zdieľať. A tým myslím všetko.“ Pozrel vyzývavo na posteľ a neisto sa opýtal. ,,Otázkou je, či si pripravená ty. Na toto?
Naklonila sa dopredu a v odpoveď zachytila jeho ústa vo vášnivom bozku. Bola viac než pripravená. Práve teraz z neho potrebovala všetko a chcela, aby mu to bolo úplne jasné. Jeho jazyk sa vrhol do jej úst, vytvárajúc vzrušujúci pohyb, ktorý podpichoval ten jej.
Stále bozkávajúc ju, prešiel k posteli a s ľahkým odrazom ju hravo položil na matrac. Rovnako dobre by mohol hádzať pierkom, pretože mu jej váha nerobila žiadne ťažkosti, čo ju prinútilo myslieť na tvrdé svaly, ktoré cítila pod jeho oblečením. A pripomenulo jej to, že ho uvidí v celej jeho nahej mužskej kráse. Ona, ktorá nikdy nevidela žiadneho nahého ľudského muža.
,,Jamie. Vieš, že o tomto nič neviem...“  Zafučala proti jeho tvárí, keď sa posadil medzi jej nohy, tlačiac ich od seba pevnými stehnami.
,,Ukážem ti všetko, Sunbeam1,“ sľúbil, ako kĺzal teplými mozoľnatými rukami pod jej rolák. Bradavky sa jej okamžite zvraštili v reakcií na jeho dlane, ktoré sa posúvali pozdĺž jej štíhleho hrudníka. 
Spôsob, akým sa jej dotkol, bol tak teplý a sebaistý, ako jeho ruky kĺzali hore. Kým vzal do ruky jeden jej prsník, oprel celú váhu na druhý lakeť. Bradavky sa jej napli ešte viac pod hodvábom a čipkou jej podprsenky. Prehla sa pod jeho dotykom, pretože chcela cítiť jeho prsty trieť jej citlivé telo a ten pohyb spôsobil, že sa jej pevnejšie usadil medzi stehnami, čím zatlačila jeho tvrdosť do jej otvoreného rozkroku. Zdvihla sa proti nemu, pretože ho zúfalo potrebovala bližšie – všetko z neho oveľa bližšie. 
V reakcií začal akýsi hojdajúci pohyb tam a späť medzi jej nohami, napodobňujúc to, po čom obaja túžili. Tie šaty museli ísť jednoducho preč, inak by z neho nemala všetko. Trápila sa s gombíkmi jeho košele, v snahe rozopnúť ich, ale triasli sa jej ruky. Odsunul jej ich, zamkol svoj planúci pohľad s tým jej a odviedol rýchlu prácu s jeho košeľou, ktorá mu rozopnutá spadla k boku. Zalapala po dychu. Doslova. Mal vytesanú postavu, ktorá bola ešte viac ohromujúca, než si jej predstavivosť vysnívala. Klesla späť do vankúšov a s ohromeným úžasom sa naňho zadívala. Mal tesné prsné svaly s tmavo ružovými bradavkami, ktoré boli rovnako zvraštené ako jej. Jeho hladká tvarovaná  hruď bola skoro bez chlpov, dávajúc jej výhľad na vypracované brucho, čo spôsobilo, že jej pulz vystrelil o závod. Oveľa nižšie zazrela líniu kučeravých chĺpkov, ktoré mizli za opaskom džínsov a prakticky ju prosili, aby ich nasledovala.
Opäť sa k nej začal znižovať, ale jej ruka sa vrhla na mäkké chĺpky, ponárajúc dva prsty pod jeho pás, sledujúc škandalóznu cestičku. Narazila na odpor v podobe bavlnených boxeriek a Jamie jej dal zmyselný úsmev. V jednom ľahkom pohybe sa z nej odvalil na bok, jednoduchým pohybom si rozpol zips na pol žrde a potom tam znovu pritiahol jej ruku, v očividnom geste, aby prácu dokončila.
,,Máš ma zlato,“ zamumlal, oprel sa do vankúša a zavrel oči. ,,Chcem na sebe cítiť tvoje ruky.“    
Bolo to priznanie a gesto plné odovzdania a ona pochybovala, že mal prax v dávaní sám seba žene. Nepochybne strávil celý milostný život v dominancii a vyhýbal sa intimite.
Opatrne mu rozopla zips s ľahkým trhnutím a erekcia sa mu vyklonila von. Pomaly sa jej darilo sťahovať mu boxerky a bola v šoku, keď jej jeho stvrdnutá dĺžka slobodne vrazila do ruky. Bola teplá a oveľa mäkšia, než si predstavovala. Prešla mu palcom cez špičku. Vlhkosť sa tvorila pod jej dotykom a ona sa otriasla.
Muž sa nemohol tak ľahko... Alebo áno?
Jamie otvoril lenivo oči a vyzeral vzrušený. ,, Pokračuj Sunshine.“
Bolo toho toľko veľa, čo nevedela, mala požiadať Kate. Alebo si o tom aspoň prečítať v knihe, ale vždy mala strach, že by ju pokarhali, keby skúmala ľudskú sexualitu. Teraz sa cítila hlúpo bezbranná. Znovu sa dotkla jeho špičky a vlhkosť sa hromadila pod jej dotykom. Jamie zavrčal v očividnom potešení a ona sa opäť zastavila.
,,Si úžasná, zlatíčko. Nikto sa ma ešte nedotkol ako ty...“ Zodvihol svoje boky, až sa jej zdalo, že prosí o viac.
,,Ty, nie si... Hotový? Ale si mokrý... “ 
Vyštekol smiechom a pritiahol si ju k sebe, pritlačil si ju proti hrudi oboma rukami. ,,Na druhú stranu mi dovoľ, aby som ti ukázal pár vecí,“ sľúbil chrapľavo. ,,Chcem ti ukázať iný druh neba.“
Bola tesnejšia, než si predstavoval, ale zase si nedokázal spomenúť, kedy sa naposledy miloval s pannou. Vlastne... Že by to nebolo nikdy? Jeho ženy boli vždy uvoľnené, pripravené a odmietali predohru, takže bolo zjavné, že so Sunny to musí brať pomaly. Zakaždým, keď hladkal akúkoľvek časť z nej, priadla alebo stonala, a keď vkĺzol medzi jej nohy a hladil jej klzké záhyby, prudko otvorila oči. Pozrela na neho, lapala po dychu, keď do nej pomaly vsunul jeden prst a následne druhý. Kvôli jej erotickému pohľadu v jej očiach, si bol úplne istý, že nikdy úplne nevedela, čo môže očakávať.
,,Som tvojim učiteľom lásky,“ doberal si ju, ako ju hladil hlbšie, tam a späť v trení, ktoré rozohrievalo jej telo proti jeho. ,,A ty si vynikajúci žiak, môj Sunbeam.“
Prikývla a sťažka prehltla. ,,Chcem sa všetko naučiť. Cítiť všetko s tebou, Jamie.“
Nastal čas. Bola pripravená, vlhká a vrážala bokmi proti jeho dlani. Zhlboka sa nadýchol, pretože vedel, že zažije ten prchavý okamžik bolesti, keď sa posunie ďalej. Znížil sa medzi jej stehnami a zastavil sa, pretože ich boky boli blízko seba. Pre jeden nekonečný okamih sa zdalo, že obaja zadržiavajú dych a oči majú uzamknuté do seba bez akéhokoľvek mihnutia. Všetko by sa zmenilo: Celá ich budúcnosť záležala na tomto dych berúcom okamihu. Nakoniec mu dala rozhodujúci súhlas, pevne ho objala okolo krku a pritiahla k sebe. 
,,Teraz,“ povedala s povzdychom. ,,Teraz, láska moja.“
Prudko do nej prirazil, cítiac slabý odpor, potom už iba jej telo, ktoré ho vítalo. ,,Och, bože, áno!“ Napoly zastonal, napoly sa modlil.
Jej telo sa vzdúvalo nahor, keď sa do nej hlbšie ponoril. Ako nevinná, vedela presne, čo chce – čo potrebuje.
Pohybovali sa spoločne. Zodvihol jej pravé stehno, pretože sa chcel do nej ešte viac ponoriť, dať jej väčšie potešenie. Druhou nohou ho pevne objala okolo trupu, umožňujúc mu plný prienik. Keď zasiahol jej sladké miesto, vykríkla, hodila hlavu do vankúša a zovrela mu ramená. Cítil, ako zviera celú jeho dĺžku a nedokázal sa už dlhšie ovládnuť. Trasúc sa po celom tela, sa do nej ponoril ešte viac a jazdil na vlnách pulzujúcej rozkoše. Jednou rukou uchopil čelo postele, ako ním prešiel silný orgazmus. Zvieral jej boky a každým jeho výpadom ju nútil ísť nahor.   
A potom na nich oboch zostúpil blažený pokoj. Vyrovnanosť, ktorú v živote nikdy nepocítil. Ležali prepletený, vyčerpane ležal na nej, ona pod ním s nohami stále okolo jeho bokov. Po chvíli zodvihol svoju dlaň k jej tvári a utrel na nej trochu vlhkosti. Zažmurkala naňho v úžase bez slov a on nikdy predtým nevidel v očiach ženy toľko lásky, ako teraz u Sunny Renfroe.
,,Žena moja,“ povedal ticho a odhŕňal jej z očí zablúdené vlasy. ,,Musím ťa poopraviť.“
Zodvihla vysoko obe obočia. ,,Urobila som niečo zle, kým sme..?“
Umlčal ju pritisnutím prstu k jej perám. ,,Si perfektná. Bolo to perfektné. Nie, ale to, čo si povedala o mne a božom dare ženám v Savanah.“
Prikývla a on pohladil jej peru palcom, pričom sa usmieval. ,,No, pravdou je, že... Ty si božím darom pre mňa. To je tá skutočnosť.“
Žiarivo sa naňho usmiala a potom sa začala smiať s rukami cez ústa.
,,Čo?“ Spýtal sa.
,,Ja len, že... Tiež si pre mňa božím darom.“
,,A to je dôvodom pre smiech?“ Opýtal sa a trochu sa zamračil.
,,Keď som bola malá, vždy som chcela loveckého psa.“
Obrátil sa spolu s ňou, až kým nebola na ňom, jej prsia zľahka skákali na jeho hrudi a nohy mala doširoka rozkročené, ako na ňom sedela. ,,Za to pani Angelová, budem nútený vyžadovať potrestanie. Okrem toho nie som pes, pamätáš? Som tvoja veľká mačička.“
,,A to zo mňa robí tvoj catnip2,“ povedala, keď ucítila ako znova tvrdne.
Pritiahol si ju ešte bližšie k sebe a vydal nízke, zvodné mňau do jej ucha.
Áno, nebo. Sunny Renfroe bola jeho nebom na zemi.

 
KONEC
1 – Sunbeam – sun znamená slnko a beam lúč

2 - Kocúrik obyčajný  (lat. Nepeta cataria) – rastlina, ktorej vôňa privádza mačky do vytrženia

8 komentářů:

 1. Vdaka za preklad skvelého príbehu :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 3. Srdečná vďaka za preklad poslednej kapči i celého príbehu... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za skvělý překlad!!! :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad a korekturu celé povídky :-D

  OdpovědětVymazat
 8. Krásný příběh. Moc děkuji za překlad a korekci. HankaP

  OdpovědětVymazat