pátek 10. července 2015

Info

Ahoj, takže, drobné info pro ty, co neodebírají novinky...Včera v noci jsem dojela domů, kde teď budu alespoň 14 dní (až 3 týdny). Co to znamená pro vás?

Během dneška se pokusím dodělat resty na blogu - to znamená rozplánování kapitol na následující týden + dodělání odkazů kapitol a obepsání všech překladatelek. To samé platí s dalšími dvěma blogy, o které se starám (Sherri + Erotic).

Ohledně Geny - info co zatím mám ohledně překladů, co nějakou dobu stály:

Black and Blue - 16 kapitola je u korektorky

Nymph King - nevím, jestli jsem to už psala, ale má to novou překladatelku. Na překladu se pravidelně pracuje a až bude za půlkou knihy, tak začneme se zveřejňováním (abyste měli kapitoly pravidelně)

Lord of the Wolfyn - Je to 3 díl série, ze které se na blogu uveřejňuje druhý díl - Pán Zuřivosti. Jakmile bude celý druhý díl zveřejněn (ano, už je dokončen, za což můžete poděkovat Stině), tak se domluvím s překladatelkou co a jak. Zatím má hotovo 5 kapitol :)

Otrok rozkoší - s překladatelkou se nějak nemůžu spojit, až budu něco vědět, řeknu vám to :)

On the Hunt - z této antologie chybí poslední povídka, která bude během následujícího měsíce celá dopřekládaná, takže se začne se zveřejňováním :)

Lordi - pokusím se toho teď během 14 dní přeložit co nejvíc, ale neslibuju, že stihnu celou knihu, protože jsem měla už půl roku v překládání pauzu, takže to nejspíš nepůjde tak rychle jako dřív :) Nemluvě o tom, že se taky musím věnovat Lize od Sherrilyn Kenyon :)

Na zbytku překladů pracují holky pravidelně a můžete očekávat kapitolu každý týden :)

Nicméně, překladatelky jsou u nás stále vítané, protože je ještě několik sérií volných, takže kdyby měl někdo zájem, nebojte se ozvat na k-jarova@seznam.cz

Jinak studentům přeju příjemné prázdniny a pracujícím nějaké to volno, aby si tohle horko taky mohli užít a nepekli se v práci :)

5 komentářů:

 1. Moc dekuji za infoooooo :-) nezapomeňte si uzivat i prazdnin. A ti pracujici - dekuji za vase překlady a trpělivost s nami :-)

  OdpovědětVymazat
 2. pracujúca trieda zdraví študentov a ďakuje za preklady :)
  bety
  pekné leto

  OdpovědětVymazat
 3. Všem mnohokrát děkuji za Vaši perfektní práci s překlady a korekcemi. Užijte si dovolené a prázdniny ! ! !

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za info a těším se na další super překlady :)
  Hezké prázdniny

  OdpovědětVymazat