neděle 30. listopadu 2014

The Closer you come - Čím blíže přijdeš (#1)

Čím blíže přijdeš

Rození lamači srdcí 1

Překlad Vietnamka
Korektura Ada

Sotva propuštěn z vězení, má Jase Hollister pouze jediný cíl: vyhnout se problémům. Strawberry Valley, v Oklahomě, zní jako ideální místo pro něj i jeho dva bratry-pouhou-okolností, aby se usadili a mohli žít krásný, prostý život. Být vzorným občanem není zrovna výchozím nastavením tohohle odolného svobodného mládence – zejména, pokud jde o určitou horkokrevnou jižanskou krásku – ale je odhodlán hrát podle pravidel.


Brook Lynn Dillonová byla vždy zodpovědný typ. Ne, že by jí to přineslo mnoho dobrého. Servírka bez kapky štěstí je totiž na mizině a zábavu by poznala jen, kdyby se do ní zakousla. Nebo to si alespoň myslela. Na Jaesovi totiž ten špatňácký vzhled vypadá, oh, tak moc dobře. Nebezpečný, sexy a lákavý jako samotný hřích, je vším, o čem kdy netušila, že chce. Jiskří to mezi nimi vášní, ale bude stačit k roztavení jeho odporu? Koneckonců, ten správný druh problémů by mohl být přesně tím, co potřebuje…




















Kapitola 19

Kapitola 20

Kapitola 21

Kapitola 22

Kapitola 23

Kapitola 24

Kapitola 25

Kapitola 26

Kapitola 27

Kapitola 28 

10 komentářů:

 1. Určite nás bude dosť, čo sa už teší na preklad novej série. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. po dlhej dobe som narazila na fakt úžasnu obálku...žiadny holy chlap a sporo odená deva...fakt sa podarila...dufam že sa pustite do prekladu tejto serie :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc těším se na překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Už se moc těším a děkuji. 💚💚💚

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, můžu se zeptat, kolik bude mít kniha kapitol
  A.P.

  OdpovědětVymazat