neděle 30. listopadu 2014

The Closer you come - Čím blíže přijdeš (#1)

Čím blíže přijdeš

Rození lamači srdcí 1

Překlad NikiViki

Sotva propuštěn z vězení, má Jase Hollister pouze jediný cíl: vyhnout se problémům. Strawberry Valley, v Oklahomě, zní jako ideální místo pro něj i jeho dva bratry-pouhou-okolností, aby se usadili a mohli žít krásný, prostý život. Být vzorným občanem není zrovna výchozím nastavením tohohle odolného svobodného mládence – zejména, pokud jde o určitou horkokrevnou jižanskou krásku – ale je odhodlán hrát podle pravidel.


Brook Lynn Dillonová byla vždy zodpovědný typ. Ne, že by jí to přineslo mnoho dobrého. Servírka bez kapky štěstí je totiž na mizině a zábavu by poznala jen, kdyby se do ní zakousla. Nebo to si alespoň myslela. Na Jaesovi totiž ten špatňácký vzhled vypadá, oh, tak moc dobře. Nebezpečný, sexy a lákavý jako samotný hřích, je vším, o čem kdy netušila, že chce. Jiskří to mezi nimi vášní, ale bude stačit k roztavení jeho odporu? Koneckonců, ten správný druh problémů by mohl být přesně tím, co potřebuje…

8 komentářů:

 1. Určite nás bude dosť, čo sa už teší na preklad novej série. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. po dlhej dobe som narazila na fakt úžasnu obálku...žiadny holy chlap a sporo odená deva...fakt sa podarila...dufam že sa pustite do prekladu tejto serie :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc těším se na překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Už se moc těším a děkuji. 💚💚💚

  OdpovědětVymazat