úterý 24. prosince 2013

Burning Dawn (Angels of the Dark 3)Vášnivé svítání


Andělé temnoty - 3

vyjde 29. 4. 2014


Mučivá minulost zanechala v Thaneovi neukojitelnou potřebu po násilí, dělající z něj tak nejnebezpečnějšího vraha v nebi.

Žije jediným kodexem: Žádné slitování. A když vypustí jeho zuřivost na svého nejnovějšího věznitele, dozví se, že ho žádná bitva nemůže připravit na otrokyni, kterou zachránil před svým nepřítelem – krásku, která rozfoukává plameny jeho nejtemnějších tužeb.

Elin Vale má své vlastní hluboce zakořeněné jizvy a její touha po nádherném válečníkovi, který ji osvobodil, zpochybňuje všechny její hranice.

Ale Thaneovo neochvějné odhodlání ochránit ji znamená, že musí čelit svému největšímu strachu a vstoupit do světa, ve kterém vášeň znamená moc a vítězství znamená dech beroucí podlehnutí.

3 komentáře:

 1. Uff, tak na toto sa uz tesim :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mas na co, cela serie je skvela :D Zacnu ji uverejnovat ale az po 9tem dilu lordu :) Coz jeste s presnosti nemuzu rict kdy bude - zatim se dodelava 4rka, 4,5ka je z pulky hotova (a bude hotova cela, nez bude hotova 4rka) a na 5tce planuju zacit pracovat uz brzo, aby to pak slo rychle (zatim z ni mam ale jen 1 kapcu:))

   Vymazat
 2. Moc sa tesim DAKUJEM za preklady

  OdpovědětVymazat