úterý 30. dubna 2013

Black and Blue - Blacková a Blue (2#)Black and Blue - Blacková a Blue


Vrahové z jiného světa - 2

Překlad Gabča
Korektura Verru, Poisson

Je fantazií každé ženy…

Corbin Blue je mužem mnoha talentů. Jako jeden z nejmocnějších otherworlďanů, kteří se kdy narodili, je bohatou profesionální fotbalovou hvězdou - a legendou v ložnicích. Ale jen pár vyvolených ví, že je také tajným agentem… a tím nejlepším vrahem. Když je on a jeho parta napadena a rozdělena, je nucen obrátit se na pomoc k dceři svého šéfa – ženě s ještě většími tajemstvími než má Blue.

… ale ona se stane jeho jedinou posedlostí.

Evangaline Blacková byla vždy opatrná, obezřetná. Žádný muž nikdy nepronikl její ochrannou stěnou. Dokud nepotkala Bluea. Nikdy mu nebylo odepřeno něco, co chtěl, a teď se rozhodl, že chce ji. Když ji zatáhne do svého dvojitého života plného svádění, intrik a nebezpečí, pomůže jí prohlédnout skrz temnotu její minulosti. 


8 komentářů:

 1. krásná obálka i anotace.. moc se těším :) G

  OdpovědětVymazat
 2. No páni, vidím, že budem mať čo čítať, už teraz sa neviem dočkať.. Toto je vážne moja nová "najobľúbenejšia" autorka, len keby tie vety písala niekedy trochu inak, lebo potom sedím pri preklade aj deň, kým vylúštim, čo vlastne chcela povedať tou vetou... :D Ale našťastie mám svoju korektorku, ktorá ma vždy opraví :)

  OdpovědětVymazat
 3. no :D Ja doufam, ze az prelozis PRebud ma Temne, tak se vrhnes na neco dalsiho :P vyber je obrovsky :D Nicmene tahle obalka u me vede, je nadherna... mam z ni novou plochu na pc :D z te puvodni verze :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jasné, že áno :D Náhodou ma to veľmi baví :) Tá obálka je krásna, a modrá je moja tretia najobľúbenejšia farba :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak jsem zůstala civět a slintala nad obálkou,je nádherná:-).Proc u nás nejsou taky tak krásný obaly knih:'(.Těším se.PS:už mi zdobí tapetka v telefonu :-D

  OdpovědětVymazat
 6. jee to vyzera dosť zaujimavo suhlasim naši by sa mohli trochu potrapiť s obalkami :D

  OdpovědětVymazat
 7. Co to vidim:)? Uzasna obalka:) Doufam, ze obsah bude stejne dechberouci:)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za překlad a korekci celého příběhu. Druhý díl byl stejně úžasný jako první. HankaP

  OdpovědětVymazat