pondělí 4. února 2013

Red Handed – Rudé podání (1#)


 Red Handed - Křivě obviněný


Mladé Lovkyně mimozemšťanů - 1

Knihu naleznete na Emailu

Překlad: Lili Darknight
Korekce: Nicolette
CZ verze: Věra + Kerris

Byla vybrána, aby bojovala proti nepolapitelným nepřátelům mezi námi…

Phoenix Germaineová se snaží získat zpátky důvěru své matky poté, co se vrátila z drogové léčebny, kde si odvykala na Onadyn - prvotřídní drogu pro mladistvé v New Chicagu. Ale když se jejich party v lese promění v nebezpečný boj s divokými mimozemšťany, které Phoenix nikdy neviděla, je dovedena domů ve stavu, který je podobný drogovému opojení. Dobrý den, polepšovno.


Až na to, že její matka neví, že Phoenix byla právě přijata do školy pro elitní tým mimozemského vyšetřování a odstraňování, kde se bude učit jak špinavě bojovat, tvrdě stopovat a jak zničit nepřítele. Její profesionální školení bude důsledné a nebezpečné, a skutečnost, že jedním z jejích instruktorů je Ryan Stone - až k smrti nádherný, devatenáctiletý agent, kterého tu noc potkala v lese - nedělá věci jednoduššími. Zvlášť, když randění s ním je zcela proti pravidlům…

Kapitola 1

Kapitola 2

Kapitola 3

Kapitola 4

Kapitola 5

Kapitola 6

Kapitola 7

Kapitola 8

Kapitola 9

Kapitola 10

Kapitola 11

Kapitola 12

Kapitola 13

Kapitola 14

Kapitola 15

Kapitola 16

Epilog

5 komentářů:

  1. Ahoj, super překlad, kniha se mi moc líbila, ale myslím si, že máte špatně název knihy. Pojmem red handed se v angličtině označuje někdo křivě obviněný. Nevím, jestli to pomůže, já jenom že jsem si to všimla =)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvelý a rýchly preklad i korektúry.

    OdpovědětVymazat