pondělí 4. února 2013

On the Hunt - Na lovu (4#)
On the Hunt - Na lovu


Antologie - 4


Velmi úspěšné autorky Gena Showalter, Shannon K. Butcher, Jessica Anderson a Deidre Knight vám představují žhavou kolekci nových povídek, ve kterých se setkáte se sexy nadpřirozenými lovci.
S temnými tvory, omamnými kouzly, vymyšlenými světy a žhnoucí vášní, bude tato antologie pro fanoušky paranormálních romancí něčím, co si nechtějí nechat ujít.


Gena Showalter - Ever Night (Každou noc)

Překlad Domča
Korektura Hanča, Eva

Příběh o krásné ženě, která se ztratila ve světě nočních můr, kterému vládne válečník, který je stejně tak svůdný, jako děsivý.Shannon K. Butcher - The Collector (Sběratel)

Povídka ze série The Sentinel Wars


Překlad Kerris
Korektura Majka

Lovec démonů Neal Etan vyrazí získat mocný artefakt, ale najde mnohem více v krásné Vivian Rowan. Dotek obchodnice se starožitnostmi posiluje jeho magii - A v případě, že nenajdou artefakt včas, bude její život v Nealových rukou.
Jessica Anderson - Crystal Skull (Krystalové lebka)

Povídka ze série NightKeeper

Kopání archeoložky Natalie Albrightonové ji dostane doprostřed pověstí, když probudí hrozivé netopýří démony. A když brutální krev sající tvorové zaútočí, musí se dát dohromady se svým ex, záhadným JT Craigem, aby přežili. A když bojují proti starobylé hrozbě, odhalí osud, který je k sobě poutá… a hrozí, že je navždy oddělí.
Kapitola 1

Kapitola 2

Kapitola 3

Kapitola 4

Kapitola 5

Kapitola 6

Kapitola 7


Dierdre Knight - Red Angel (Rudý anděl)

Povídka ze série Gods of Midnight


Překlad Arriane
Korektura Bublik

Jamie Angel, vůdce smrtících Nočních stínů nebyl připraven, že se zamiluje do tvora, na jehož zničení byl trénován. Ale Sunny Renfroe není upír; je andělem světla, který mu ukradl srdce.
9 komentářů:

 1. To vypadá velice zajímavě, už se moc těším. Děkuji za překlad a přeji hodně času a ještě jednou obrovské poděkování za chuť to přeložit, pro nás kdo neumíme Anglicky.

  OdpovědětVymazat
 2. Ty nové tituly vypadají moc zajímavě, už se těším na váš překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 3. zajímalo by mě, jestli se ještě bude překládat Každou noc? Díky. Veselé Vanoce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuhle prekladatelku ma na starosti Hanca, kdyz jsem s ni naposledy mluvila, tak jsem ji jasne rekla, ze pokud mi do noveho roku neprijde 9ta kapca, tak to dodelam - takze se postaram o to, aby to do konce ledna bylo 100% dodelane

   Vymazat
 4. Dík za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 5. DĚKUJI ZA PŘEKLAD.

  OdpovědětVymazat
 6. Dík za překlad, už se moc těším, ale mohl by, prosím, někdo opravit slovo "odhalý" v anotaci třetí povídky? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JAsne, diky... :D asi nejaky vypadek mozku z me strany :D

   Vymazat