pondělí 4. února 2013

Oh My Goth - Ó můj GotheOh My Goth - Ó můj Gothe


Divoká individualistka, gothická dívka, se probudí a zjistí, že z celého světa jsou Gothové a ona je vlastně - brr - "populární".

Jade Leigh je nekonformní dívka, která si nadevše cení své individuality. Má malou skupinku stejně smýšlejících, gothických přátel, kteří nosí černou, fušují do temného umění a vzkvétají mimo veškeré normy. Jsou považováni za "zrůdy" jejich střední školy. Když ale Jade dostanou do problémů její přechytralá ústa - opět - rozhodne se její ředitel, že jí udělí lekci, na kterou jen tak nezapomene.

Po tom, co je unesena na vzdálené místo, připoutána a nadopována sedativy, se Jane probudí v alternativním vesmíru, kde vládne škole. Ale její nejlepší přátelé s ní nemluví a lidé, které dříve nenáviděla, jsou Gothové. Pouze Clarik, tajemný kluk, který je ve městě nový, nezapadá do žádné party. A jen Mercedes, Jadein nenáviděný barbie klon, věří, že Jade uvízla uvnitř virtuální herní reality - protože zde uvízla taky, žijící teď jako "zrůda". Společně si uvědomí, že se odtud také nikdy nemusí vrátit zpět do reality… a že pokud se jim to přeci jen podaří, věci už nikdy nebudou stejné.

2 komentáře:

  1. Ahoj vyzerá super

    OdpovědětVymazat
  2. Caute planujete preklad tejto knihy ? Milujem Vase preklady a blog

    OdpovědětVymazat