pondělí 4. února 2013

Enslave me sweetly - Zotroč mě sladce (#2)Enslave me Sweetly - Zotroč mě sladce


Lovkyně mimozemšťanů - 2Eden Blacková chodí mezi lidmi a chrání je před vražedným zlem stvoření z jiného světa, kteří je unášejí a zotročují. A i když se zdá, že je Eden sama člověkem, není to tak. Je mimozemšťanka, z rasy Raka, kteří se vyznačují zlatou kůží i vlasy, stejně jako tím, že jsou obdaření zlověstnou schopností zabít kohokoliv bez výčitek svědomí - a s přesností. Tak to je, až do osudné noci, kdy vyšle výstřel, který má zabít lidského otrokáře - a mine.

"Selhání" Eden nemá ve slovníku. Stejně tak slovo "Partner" - což je to, co jí bylo násilně přiděleno po vrácení z její katastrofální mise.

Lucius Adaire, sexy lidský agent s pevnými nervy si nic neužívá víc, než jiskřivý vztek - a burcující touhu - v ohnivě vražedné ženě, která je příliš hrdá na to, aby uznala porážku. Společně uvízlí v úkolu, který nemohou zkazit, Lucien a Eden zjistí, že jsou vzájemně propojení ve dvou srdcervoucích hrách na vysokých sázkách: ve smyslové síti "zabij, nebo budeš zabit" a v erotickém tanci svádění.
Kapitola 1

Kapitola 2

Kapitola 3

Kapitola 4

Kapitola 5

Kapitola 6

Kapitola 7

Kapitola 8

Kapitola 9

Kapitola 10

Kapitola 11

Kapitola 12

Kapitola 13

Kapitola 14

Kapitola 15

Kapitola 16

Kapitola 17

Kapitola 18

Kapitola 19

Kapitola 20

Kapitola 21

Kapitola 22

Kapitola 23

Kapitola 24

Kapitola 25

Kapitola 26

Kapitola 27

Kapitola 28

Kapitola 29

Kapitola 30

3 komentáře:

 1. ahoj, dík za preklady kníh, pri čítaní knihy som zistila , že kapitola 7 chýba - po kliknutí na kapitolu sa zobrazí obrázok. :)

  AM

  OdpovědětVymazat
 2. Náhodou jsem narazila. Takhle nějak by Eden mohla vypadat ;-)
  http://good-wallpapers.com/pictures/9813/Charlize%20Theron.jpg

  Marci

  OdpovědětVymazat